Ušetrite si čas a zvládnite prácu na záhrade efektívne

Ušetrite si čas a zvládnite prácu na záhrade efektívne

by spravca

Väčšia záhrada dá zabrať, ale hreje vás pocit, že výsledky vašej práce stoja za pohľad na pestovaný trávnik alebo za chuť vypestovaných plodov. Nie každá práca na záhrade musí byť úmorná a časovo náročná. Stačí, aby ste rozumne investovali do záhradných strojov. Jedným z veľkých pomocníkov, ktoré využíva čoraz väčší počet záhradkárov, je pracovná štvorkolka. Na záhrade i mimo nej dokáže naozaj zázraky.

Nové AKU verzie nebudú rušiť susedov

Ak sa obávate, že by motor štvorkolky rušil vašich susedov, máme pre vás dobrú správu. Zakúpiť sa dajú štvorkolky v AKU verzii, ktorých chod je absolútne nehlučný. Šetrné sú aj k životnému prostrediu, pretože neprodukujú emisie. Obávať sa nemusíte ani klasickej verzie štvorkolky. Pracovné štvorkolky so spaľovacím motorom sú navyše využiteľné aj po práci. Vyjdite si s nimi do lesa a nebude sa vám chcieť vrátiť. Schopnosť zdolať akýkoľvek terén je lákadlom pre každému muža, ktorý miluje adrenalín. Samozrejme, že akumulátorové štvorkolky zvládnu jazdu tiež, ale silnejší spaľovací motor je zárukou svižnejšej jazdy. Na druhej strane sú AKU štvorkolky nenáročné na údržbu, prakticky bezporuchové a poradia si s prácou okolo domu na jednotku. Ušetríte tiež na ich prevádzke, keďže vás elektrina vyjde menej ako palivo.

Všetky verzie úžitkovej štvorkolky stoja za to

Nech už sa rozhodnete pre AKU alebo klasickú štvorkolku, iste neoľutujete. Na menšiu farmu alebo do väčšej záhrady nemôžete nájsť lepšieho pomocníka. Štvorkolky sa stávajú rozšíreným vozidlom podobne ako trojkolky. Stále viac ľudí túži po komforte, efektivite a výkone, ktorý im pracovná štvorkolka poskytuje. Na menej náročné práce v okolí domu vám postačí štvorkolka s jednovalcovým motorom, ktorá je cenovo dostupná. Ak chcete motorku prevetrať aj po lese, kúpte si výkonnejší stroj. Nemusíte sa však obávať slabšieho motora, pretože aj menej výkonný motor stačí na to, aby ste previezli cez záhradu náklad alebo pokosili trávnik. K úžitkovým štvorkolkám sa dajú dokúpiť desiatky praktických nástrojov, pomocou ktorých spravíte na záhrade prakticky akúkoľvek prácu. Ide napríklad o radlicu, posypový prístroj či kefový zametač. Vždy si však overte, čo všetko vami vybraný model štvorkolky dokáže, aby presne zapadol do vašich predstáv a potrieb. Všetky homologizované typy štvorkoliek je možné využívať aj na jazdu po bežných cestných komunikáciách a na ich riadenie vám stačí vodičský preukaz na automobil.

Presvedčte sa aj vy, že štvorkolka je perfektné vozidlo. Absolvujte skúšobnú jazdu alebo si nakonfigurujte svoju vlastnú štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.

 

 

 

You may also like