Strešné nosiče a boxy – aké sú ich najväčšie výhody?

by spravca

Aj napriek nepriaznivej aktuálnej situácii a ťažkej dobe, ktorú momentálne zažívame, mnoho ľudí túži po relaxe v zmysle skvelej lyžovačky, oddychu v obľúbenom hoteli pri poháriku voňavého punču a bezpochyby v zasnežených horách. Pokiaľ sa už ani vy neviete dočkať tejto dokonalej idylky, neváhajte a začnite plánovať vašu zimnú dovolenku už dnes! Aby ste mohli bezproblémovo premiestniť vaše lyže či snowboard na miesto, ktoré je vzdialené 100 či 300 kilometrov od vášho domova, nezúfajte. V dnešnej dobe to hravo zvládnete aj vy, akurát budete potrebovať strešný nosič a strešný box. Pýtate sa, čo si všímať pri výbere?

Strešné nosiče – tichá a bezpečná prevádzka, nízka spotreba a minimalistický dizajn

Už na úvod treba podotknúť, že väčšina strešných nosičov prešla desiatkami vylepšení, vďaka čomu splnia očakávania aj náročných zákazníkov, ktorí si zakladajú na nízkom aerodynamickom odpore a minimalistickom dizajne. Rovnomerné rozloženie sily na vozidle zabezpečuje špeciálny dvojpákový mechanizmus, ktorý je schopný meniť pozíciu zadného kĺbu podľa potreby. Dôležité je aj to, že nosiče na lyže sú v súčasnosti omnoho tichšie aj vo vysokých rýchlostiach, čo sa dokonca odzrkadlí aj na nižšej spotrebe. Čo ocení nejeden šofér je aj fakt, že samotná montáž a demontáž je mimoriadne jednoduchá, čo zvládne skutočne ktokoľvek, aj bez technických zručností.

Strešné boxy – využitie najnovších technológií, ktoré sú zárukou kvality a bezpečnej prevádzky

Rovnako ako nosiče, tak aj strešné boxy prešli radom inovácií, ba dokonca aj zmenou výrobného procesu. Za využitia najnovších technológií ako je rovnomerné nahrievanie a chladenie, napomáha k pevnej štruktúre kupoly a dna boxu. Strešné boxy môžete využiť na prepravu batožiny či objemných vecí, ktoré dovnútra vozidla nezmestíte. Medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie patria strešné boxy Thule, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, výbornými technickými parametrami a bezpečným systémom

 

You may also like