Máte veľkú záhradu a nestíhate? Kúpte si tohto pomocníka

Máte veľkú záhradu a nestíhate? Kúpte si tohto pomocníka

by spravca

Na jar majú záhradkári plné ruky práce. Toto obdobie je pre nich začiatkom sezóny, kedy je nutné záhradu po zime upraviť, nasadiť nové plodiny, pristrihnúť stromčeky, kríky, upraviť jazierko. Ak máte veľkú záhradu alebo dokonca menšiu farmu, tak všetky práce bez pomocníkov nestihnete spraviť. Môžete si zavolať na pomoc rodinu a známych alebo vsadiť na neživého pomocníka, ktorý spraví polovicu práce za vás.

Je tak akurát veľká, šikovná, pracovitá a po práci aj zábavná

Iste vás zaujíma, ako sa volá pomocník, ktorého sme v úvode spomínali. Ide o úžitkovú resp. pracovnú štvorkolku. Posledné roky sme si zvykli, že vidieť štvorkolky na cestách nie je ničím výnimočné. Preháňajú sa nielen po cestách, ale tiež po poľných cestičkách alebo po lese. Dúfame, že len s povolením. Ale o tom nebudeme hovoriť. Okrem športových štvorkoliek je na cestách čoraz častejšie vidieť aj trojkolky. Obe vozidlá sú skvelé na zábavu a nevšedné trávenie voľného času. Oproti nim je úžitková štvorkolka niečo oveľa viac. Cez deň vám pomôže spraviť na farme všetko, čo treba a po práci sa zmení na stroj, s ktorým vyskúšate zdolať všetky prekážky v lese.

Prečo sa úžitková štvorkolka hodí nielen do záhrady

Neviete, na čo budete pracovnú štvorkolku využívať? Najčastejšie sa využíva na prevážanie nákladu. Priesady, popadané vetvy alebo materiál na úpravu záhradného jazierka nemusíte prácne prenášať v rukách či na fúriku. Ušetríte si svoje sily a samozrejme aj čas. Majitelia fariem túto funkciu štvorkolky využívajú naozaj denne. Môžete zvoliť medzi pracovnou verziou, ku ktorej si dokúpite vozík alebo si rovno kúpte štvorkolku s korbou.

Okrem prevážania zvládne desiatky iných funkcií

Nielen prevoz nákladu je to, čo robí z úžitkovej štvorkolky nenahraditeľné poľnohospodárske vozidlo. K pracovnej štvorkolke je možné pripojiť rôzne zariadenia, vďaka ktorým sa tento stroj zmení na malý traktor. Oproti traktoru je však štvorkolka multifunkčnejšia hlavne vďaka možnosti jej využitia na zábavu. Štvorkolku zapriahnete  naozaj po celý rok. V zime na odhŕňanie snehu alebo čistenie ciest. V lete k nej pridajte pluh, sypač či mulčovač a zvládnete kompletné práce na poli za polovicu času. A čo počas voľných chvíľ? To už necháme na vás. Vďaka sile tohto stroja si môžete zajazdiť prakticky kdekoľvek.

Presvedčte sa aj vy, že štvorkolka je perfektné vozidlo. Absolvujte skúšobnú jazdu alebo si nakonfigurujte svoju vlastnú štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.

 

 

You may also like