Detský domček so šmykľavkou na záhradu z drevko.sk

Detský domček so šmykľavkou na záhradu z drevko.sk

by spravca

Deti milujú šantenie po dvore a vymýšľanie rôznych nápadov. Zabaviť ich na celý deň môže byť niekedy náročné. Je dôležité nájsť také aktivity, ktoré ich zaujmú a umožnia im vyvíjať sa mentálne i fyzicky.

Záhradný detský domček je možnosťou, ktorá v záhrade zabezpečí neutíchajúcu radosť a zábavu. Ak máte v exteriéry dostatok miesta, určite po tejto možnosti siahnite. Deťom tak zaistíte nekonečné množstvo zábavy a potreby tráviť čas vonku. Načo prihliadať pri kúpe detského domčeka?

V prvom rade sa treba zamerať na materiál, z ktorého bude domček vyrobený. Detské domčeky sa vyrábajú z dvoch materiálov – plast a drevo. Plastové domčeky sú vyrobené v nekonečnom množstve farieb a štýlov. Okrem toho vás môže zaujať nenáročná montáž. Drevené domčeky si však stále získavajú väčšiu popularitu. Drevo je materiál obľúbený najmä pri detskom sortimente.

Drevený detský domček vydrží roky

Domčeky z drevko.sk sú vyrobené z kvalitného cédrového dreva, ktoré je odolné voči poškodeniu a vonkajším poveternostným podmienkam. Toto drevo sa neštiepi, preto je pre deti bezpečné.  Drevené domčeky sú výnimočné najmä z hľadiska dizajnu. Drevko ponúka domčeky v škandinávskom aj klasickom štýle v rozmanitých farbách pre chlapcov aj dievčatá. Napríklad detský domček so šmykľavkou Loft 750 vyniká spomedzi domčekov vďaka svojej veľkosti aj dizajnu.

Druhou vlastnosťou je veľkosť domčeka. V prvom rade si premyslite, kde bude domček stáť a pre koho ho kupujete. Určite nekupujte príliš malý domček, vhodný len pre najmenšie deti. Aj pri domčekoch platí výber zlatej strednej cesty. Najlepší bude taký domček, ktorý budú môcť používať aj školáci.

Záhradný domček pre deti s výbavou

Podstatnou podmienkou je aj výbava domčeka. Záhradný domček pre deti môže byť so šmykľavkou, pieskoviskom, rebríkom či verandou. Takáto výbava oživí domček a ešte viac pritiahne pozornosť detí. Detský domček so šmykľavkou bude obľúbeným miestom počas teplých letných dní. Záhradný domček s pieskoviskom je taktiež dobrým riešením do záhrady. Pieskovisko je uložené pod domčekom, čím zabezpečuje praktický tieň pre dieťa a zároveň šetrí miesto na záhrade.

Myslite tiež na výbavu do domčeka, ktorá zútulní priestor a oživí denné aktivity. Napríklad detské kuchynky pre dievčatá poskytnú priestor pre varenie a pečenie v domčeku. Pre chlapcov môžete zabezpečiť dielne s náradím. Takto vybavený domček bude priestorom pre rozvíjanie mysle a kreatívne prežitý čas.

You may also like