Keď celoročné pneumatiky pre úžitkové vozidlo, tak jedine značky Fulda

Keď celoročné pneumatiky pre úžitkové vozidlo, tak jedine značky Fulda

by spravca

Medzi majiteľmi dopravných firiem neustále dochádza k sporom o kvalite celoročných pneumatík. Podobne sú na tom aj odborníci, ktorí síce tvrdia, že celoročné pneumatiky nikdy plne nenahradia sezónne, ale na druhej strane dávajú vysoké hodnotenie niektorým značkám. My hovoríme jedno – ak celoročné pneumatiky, tak jedine od značky Fulda.

Počuli ste už o značke Fulda?

O značke Fulda iste počul každý motorista, ktorý sa aspoň trochu vyzná v kvalite. Fulda je pojmom nielen na nemeckom trhu. Nevyrába najlacnejšie pneumatiky, ale sa sústreďuje na inovácie a nové možnosti vo výrobe každého typu pneumatík. Pomaly, ale iste si získava Fulda svoje miesto v celej Európe. Značke sa tento postup darí vďaka kompletnému sortimentu v oblasti pneumatík a dobrým výsledkom v hodnotení pri ich testovaní. Fulda ponúka pneumatiky pre úžitkové, malé, SUV alebo offroad vozidlá. Vyše storočné skúsenosti vo výrobe pneumatík a spojenie so svetoznámym výrobcom Goodyear sú zárukou, že s pneumatikami Fulda budete spokojní. Spoločnosť Fulda ročne vyrobí viac ako 8 miliónov pneumatík, ktoré distribuuje do 28 krajín Európy. Ak pneumatiky Fulda vaša firma ešte nevlastní, skúste vsadiť na ich novinku, a to odolné celoročné pneumatiky Regio radu 3.

Prečo sú pneumatiky Fulda Regio 3 výnimočné

Celoročné pneumatiky Fulda Regio radu 3 a snímač tlaku pneumatík nainštalovaný v ich tele vám zaručia dlhú životnosť pneumatík. Fulda ponúka celoročné pneumatiky na hnaciu, riadenú nápravu a tiež pre návesy. Hlbší a širší dezén zabezpečí vozidlu bezpečnosť aj počas diaľkovej prepravy bez toho, aby ste museli myslieť na prezutie sezónnych pneumatík. Legislatívne spĺňajú Fulda Redio radu 3 najprísnejšie normy, ktoré zaraďujú tieto pneumatiky medzi gumy zvládajúce zasnežené cesty a náročné vysokohorské podmienky. Dlhšiu životnosť zaručuje vyššie množstvo opotrebovateľnej gumy, ktoré je oproti minulej rade navýšené o štyri percentá. Z ekonomického hľadiska je dôležitá tiež informácia, že Fulda Regio 3 lepšie odvádzajú vodu a poskytujú lepšiu trakciu. Náklady na výmenu pneumatík sa týmto spôsobom enormne redukujú. Poslednou bodkou k dokonalosti nových pneumatík Fulda je to, že nové technológie pri výrobe dezénu sú zárukou úspory pri spotrebe paliva.

 

 

You may also like