Hojdacie siete. Pohoda na záhrade, v lese i parku

by spravca

Prestavte si záhradu voňajúcu ovocím a kvetmi, vy ležíte v hojdacej sieti a v ruke máte vychladený drink. Láka vás táto predstava? Tak neváhajte a kúpte si hojdaciu sieť. Leňošenie na čerstvom vzduchu v záhrade oceníte po každom náročnom dni. Sieť si so sebou môžete zobrať aj na výlet a odpočinúť si po túre priamo v lese.

Ako si vybrať hojdaciu sieť

Sieť na hojdanie je skvelým doplnkom na leňošenie do záhrady alebo na väčšiu terasu. Na týchto miestach by vám nemala chýbať ani trampolína alebo rôzne gumy na cvičenie. Všetky doplnky ocenia dospelí i deti. Pred výberom hojdacej siete sa musíte rozhodnúť, či dáte prednosť sieti samotnej alebo si zaobstaráte hojdacie kreslo. Ak chcete sieť využívať na spanie a krátky oddych, kúpte si hojdaciu sieť. V prípade, že hľadáte doplnok na sedenie, siahnite po hojdacom kresle. Kreslo vyzerá veľmi efektne a ocení ho každá návšteva. Výhodou hojdacieho kresla je i to, že na jeho upevnenie nepotrebujete dva stromy alebo stojany ako u hojdacej sieti. Pri výbere siete do záhrady nie ste obmedzení jej váhou a ani objemom. S pokojom v duši si môžete vybrať akýkoľvek model. Naopak ak chcete sieť so sebou nosiť do lesa na túry alebo do parku, myslite na jej skladnosť a váhu. Vyberajte si z materiálov, ktoré rýchlo schnú a dajú sa zložiť aj do malého batoha. Takéto siete bývajú označované ako outdoorové. Ich širokú ponuku nájdete na stránkach internetového obchodu inSPORTline, ktorý okrem všetkých typov sietí ponúka aj príslušenstvo a doplnky k sieťam.

Toto zvážte pri kúpe hojdacej siete

Veľa spotrebiteľov kupuje hojdacie siete podľa ich dizajnu. Samozrejme, že aj farba je dôležitá. Oveľa dôležitejšia je však nosnosť siete. Chcete predsa, aby si oddych v nej mohli dopriať všetci členovia rodiny bez ohľadu na ich váhu. V ponuke sú dokonca siete, ktoré umožňujú leňošenie naraz dvom až trom ľuďom. Podľa toho kam chcete sieť alebo hojdacie kreslo umiestniť si vyberte vhodné upevňovacie prvky. Ochudobnení z pôžitku ležania v sieti nebudú ani tí z vás, ktorí nemajú v záhrade stromy. K sieti sa dá dokúpiť stojan, na ktorý ju pripevníte. Naopak pri outdoorových sieťach si dávajte pozor práve na možnosti upevnenia a aj rozpätie siete. Komfortné ležanie v sieti je možné len vtedy, keď je sieť napnutá a nevisí až po zem. Dúfame, že natrafíte na vašu vysnívanú sieť a budete si v nej užívať dlhé hodiny príjemného ničnerobenia.

 

 

 

You may also like