Elegantné a kvalitné hliníkové okná

by spravca

Dávate prednosť kvalite bez kompromisov? Hliníkové okná sú ako stvorené práve pre vás. Okenné hliníkové profily sa hodia do novostavieb a taktiež ako náhrada za vaše staré okná. Doprajte si pocit luxusu a presvedčte sa o ich kvalite, ktorá vám zaručí pohodlné a bezpečné bývanie.

Nespočetné výhody hliníka

Hliník sa v súčasnosti hojne využíva na výrobu plotov, domových rozvodov, okien a je vhodným výrobným materiálom pre hliníkové dvere. V minulosti sa mu dávalo prednosť ako riešeniu pre veľkorozmerné presklené plochy. Dnes po hliníku siahajú všetci spotrebitelia, ktorí túžia po exkluzívnom vzhľade. Výhodami hliníka sú hlavne odolnosť a zároveň ohybnosť. Hliník je dokonca trikrát ľahší ako železo, ale zároveň rovnako pevný. Všetky tieto vlastnosti ho predurčujú stať sa jednotkou na stavebnom trhu. Hliníkové profily sú pevné, poskytujú vysokú ochranu, a preto sa často využívajú nielen pri výrobe okien, ale aj ako základ pre bezpečnostné hliníkové vchodové dvere. Okná a dvere vyrábané z hliníka sú síce drahšie ako okná plastové, ale majú aj oveľa viacej výnimočných vlastností. Nebojte sa vyššej počiatočnej investície, ktorá sa vám stonásobne vráti. Enormná odolnosť voči tepelným deformáciám a jedinečné tepelnoizolačné vlastnosti vám ušetria peniaze potrebné na obnovu alebo kúrenie. Elegantný vzhľad hliníkových rámov vyzerá moderne a trendovo. Hliníkové okná a dvere sa hodia do každého domu alebo bytu. Svoje využitie nájdu taktiež v nízkoenergetických a pasívnych domoch.

Vyberte si správne hliníkové okná

Overení a renomovaní výrobcovia hliníkových okien vám vedia okná doslova ušiť na mieru. Vybrať vám dajú z viacerých dizajnov a farebných prevedení. Môžete sa rozhodnúť pre klasický kovový vzhľad, ale aj čiernu farbu alebo imitáciu dreva. Problémom nie sú ani matný alebo lesklý povrch. Pri oknách z hliníka vám stačí izolačné trojsklo, ktoré maximálne spĺňa najvyššie tepelné požiadavky. Vybrať si však môžete aj sklo ornamentálne alebo bezpečnostné. Tepelnoizolačné vlastnosti okien zvýšite nalepením špeciálnej ochrannej fólie medzi vrstvy skla alebo výberom dorazového tesnenia. Dobrou správou je, že hliníkové okná neprepúšťajú hluk z ulice. Vďaka tomu si môžete po náročnom dni oddýchnuť bez rušivých elementov. Luxusne vyzerajúce a moderné hliníkové okná celkom iste postupne z domácností vytesnia okná vyrábané z plastu. Presvedčte sa sami o ich bezkonkurenčných vlastnostiach a vymeňte svoje staré okná za nové hliníkové.

 

 

You may also like