3 jednoduché tipy, ktoré zmodernizujú váš domov

3 jednoduché tipy, ktoré zmodernizujú váš domov

by spravca

Teplé letné dni sú ideálne na rôzne rekonštrukcie či prerábky interiéru. Ak uvažujete, že si svoj životný priestor zmodernizujete,  prinášame vám 3 jednoduché tipy, ako ho zatraktívniť a osviežiť.

1. Kúpte si nový koberec 

Koberec je súčasť interiéru, ktorá býva najviac opotrebovaná. Nielen preto, že po ňom chodíme, ale aj preto, že na ňom často pristanú rôzne malé nečistoty či zbytky jedla.

Najmä v obývačke sa koberec rýchlo opotrebuje a po dlhšom čase mu jeho pôvodný vzhľad nepomôže vrátiť už ani hĺbkové čistenie. Ak pod vašim konferenčným stolíkom máte dlhovlasý koberec, ktorý už dávno stratil svoju hebkosť a farbu, nahraďte ho novým a modernejším.

Pri výbere jeho veľkosti dbajte na to, aby príliš nevytŕčal spod konferenčného stolíka no zároveň nebol schovaný pod sedačku.

DIZAJNOVÝ KOBEREC ORIENTAL - Estilofina

DIZAJNOVÝ KOBEREC ORIENTAL – Estilofina

 

Ak chcete do miestnosti vniesť pocit tepla, zvoľte koberec v teplejšej farbe tak, aby vám ladil aj k farbe stien. Nebojte sa interiér vyzdobiť vkusnými dekoračnými prvkami, ktoré dodajú priestoru ducha a atmosféru.

Oživte preto vašu obývačku novými dekoračnými vankúšmi. Nebojte sa kombinovať rôzne odtiene jednej farby alebo aj rôzne vzory. Na stránkach Estilofina nájdete širokú ponuku nielen kvalitných kobercov, ale aj štýlových vankúšov, ktoré váš domov rozžiaria atmosférou nového bývania.

2. Zbavte sa zbytočností 

Ak chcete, aby váš domov vyzeral moderne, sviežo a priestranne, zbavte ho všetkých nepotrebných vecí.

Jednoducho vyhoďte zo svojho domu všetko zbytočné, najmä to, čo ste už dávno nepoužili. Uvoľní sa vám priestor nielen pre nové veci, ale aj pre vašu kreativitu. Pre niekoho to môže byť veľmi ťažké, no buďte k sebe nekompromisní a výsledok bude stáť určite za to.

Teraz je ten správny čas na to, aby ste pretriedili šatník či zbavili sa nepotrebného nábytku. Pocit čistoty vám v pretriedenom interiéri naštartuje kreativitu a vy tak môžete mať pri zariaďovaní voľné ruky.

DIZAJNOVÁ SADA 2 ZLATÝCH VÁZ KHALIL - Estilofina

3. Umiestnite zrkadlá, kde sa len dá 

Zosvetleniu či zväčšeniu priestoru nepochybne pomôže, ak ho doplníte zrkadlami. Tie budú odrážať svetlo tak, aby vaša izba pôsobila vzdušným a priestranným dojmom.

Pred zavesením zrkadiel skontrolujte to, čo je oproti nim. Myslite na to, čo sa v nich objaví. Je dobré, ak zrkadlá zavesíte oproti nejakým estetickým prvkom, akými sú namaľovaný obraz alebo zaujímavý kus nábytku.

ZLATÉ NÁSTENNÉ ZRKADLO LANCE- Estilofina

ZLATÉ NÁSTENNÉ ZRKADLO LANCE- Estilofina

V ponuke Estilofina nájdete štýlové zrkadlá, koberce a ďalšie interiérové doplnky, ktorými zmodernizujete domov podľa vašich predstáv.

 

You may also like